ORTAKLAR

Aspire Education Group GmbH, ALMANYA

Meta4 Innovations e.U., AVUSTURYA

Yakacik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, TURKEY

Aspire Education Group GmbH, düşünürler, danışmanlar ve liderlik geliştirme koçarlından oluşan hibrid bir sistem ortaklığıdır.

Gençleri ve yetişkinleri yerel ve küresel boyutta etkileyen performans eksikliklerini ve eşitsizliği kaldıracak çözümleri birlikte geliştirmek için araştırma, geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Daha fazla sosyal hareketlilik, katılım, yenilik, eğitim ve ekonomik gelişim için Almanya, Avrupa, Afrika ve Birleşik Krallık’tan kilit etkileyiciler ve kurumlarla ortaklılar içinde çalışmaktadır.

Meta4, göçmenler, kadınlar ve gençler gibi savunmasız ve ötekileşmiş bireyleri desteklemeyi hedefleyen Mesleki eğitim ve Yetişkin eğitimi alanında eğitim sağlayıcısıdır. Okul öncesi, mesleki eğitim ve profesyonel eğitim dahil tüm eğitim sektörlerine hizmet sunmaktadır.

Etkileşimli araçlar, oyunlaştırılmış APP’ler ve animasyon öğrenme videoları ile güncel dijital öğrenme platformları geliştirmektedir. Araştırma Tasarım ekibi ile eğitim ve ekonomi arasındaki boşluklar arasında köprü olmayı hedeflemektedir.

Yakacik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (YAKACIK MTAL), mesleki eğitim sunan bir devlet okuludur. Halihazırda 112 öğretmeni ve 14-18 yaş arasında 1260 öğrencisi bulunmaktadır. YAKACIK MTAL’de 8 mesleki eğitim bölümü ve 13 dal bulunmaktadır.

Bir mesleki eğitim sağlayıcısı olarak YAKACIK MTAL, öğrencilerinin kalifiye çalışanlar olmalarını sağlayacak eğitim olanaklarını sunarak MEÖ sistemleri ile iş piyasası arasındaki beceri uyumsuzluğunu azaltmayı hedeflemektedir.

Project Nº 2022-1-DE02-KA210-VET-000081573. Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.